Populiarios prekės

Naujos prekės

Pristatymas

Dėl pristatymo kainos skambinti nurodytu telefonu 865761711

Atsiskaitymas

Internetinėje parduotuvėje www.pirciupasaulis.lt galite atsiskaityti jums parankiausiu būdu.

Garantijos

Visoms prekėms galioja gamintojo nustatyta garantija.

Lizingas

Parduotuvėje išsirinkę prekę, pasirinkite „Išsimokėtinai su MOKILIZINGU“ mokėjimo būdą

pirciupasaulis logo

Kaip reikėtų elgtis pirtyje?

Visų pirmiausia, į pirtį reikėtų eiti lengvu (neapkrautu maistu) skrandžiu. Prieš pirtį sveika išgerti puodelį karštos žaliosios arbatos su citrina. Tiks ir specialiai sukomplektuotos pirties arbatos, kuriose yra įvairių žolelių rinkinių - tinkamai veikiančių mūsų organizmą. Jei jaučiatės šiek tiek peršalę, išgerkite liepžiedžių arbatos su medumi. Ji pirtinimosi metu pašalins peršalimo požymius. Jūs jausitės daug geriau. Bet kuri šilta arbata skatina prakaitavimą. Tai puikus organizmo valymas.

Visų antra, labai svarbu ant galvos užsidėti medvilninę ar lininę kepurę. Ji apsaugos galvą nuo per didelio karščio.

Taip pat jei Jūs pirtyje lankotės pirmą kartą, įėjus į pirtį vertėtų atsisėsti ant apatinio gulto, atsipalaiduoti ir ramiai pabūti apie 5-10 minučių (tiek kol jau pajausite, kad Jums darosi labai karšta ir norėtumėte išeiti). Tas vidinis signalas ir duoda Jums ženklą, kad jau gana, kad jau laikas eiti iš pirties. Tuomet galite apsiprausti vėsiu (bet ne šaltu) vandeniu, ramiai pasėdėti apie 10-15 minučių ir vėl keliauti į pirtį. Išėjus iš pirties antrą kartą, jau galima šokti į baseiną. Jei vanduo labai šaltas, pakanka tik panerti.

Specialistai rekomenduoja pirtyje apsilankyti 2-3 kartus. Visoms procedūroms pakanka skirti vieną valandą. Bet pagal poreikius pirties malonumais galite mėgautis ir ilgesnį laiką. Tik labai svarbu jausti savo kūną, ir jo siunčiamus signalus, nes per ilgai būnant pirtyje padažnėja širdies plakimas, dėl padidėjusio kraujospūdžio gali skaudėti ar svaigti galva. Paskutinioji galutinė procedūra po pirties turi būti apsiprausimas su muilu ir šiltu vandeniu. Taip pat nepamirškite, jog po pirties reikėtų apsirenkti šilčiau ir skirti laiko poilsiui.

 

Kaip taisyklingai vanotis?

 

Vanta – neatskiriama drėgnos pirties procedūros dalis. Masažas atliekamas vanta gerina ne tik odos, bet ir vidaus organų kraujo apytaką, didina prakaitavimą, šalina nereikalingus šlakus. Tiksliau, gerina visą organizmo būklę.

Prieš vanojimąsi vantomis, reikėtų padrėkinti pirties sienas – tai sukurs puikią kvapų terapiją, kuri paskleis pirtyje malonų kvapnų garą pagal jūsų norus. Ant akmenų retkarčiais reikėtų užpilti puodelį karšto vandens (į jį galima įlašinti mėtų, eukalipto ekstrakto, patinkančio eterinio aliejaus). Niekada nepilkite ant akmenų alaus, nes jis neskleidžia malonaus aromato, o sudega. Verčiau į 10 l kibirą įpilkite 1/3 butelio alaus, tuomet išgausite lengvą malonų aromatą, kuris po truputį pasklis pirtyje.

 

Kodėl eiti į pirtį – sveika?

 

Karščio ir šalčio dirgiklių kaita pro odos receptorius intensyviai treniruoja kraujotakos sistemą. Tai stresas organizmui (gerąja prasme). Pirtis stiprina imuninę sistemą, gerina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja raumenis, ramina nervus, suteikia optimalų teigiamą psichologinį komfortą. Įvairūs apsitrynimai, masažai pirtyje mažina sąnarių, stuburo, reumatinius skausmus. Taip pat pirties procedūros gydo peršalimo, kvėpavimo ligas, nervinius širdies veiklos sutrikimus, žemą kraujospūdį, lėtinius virškinamojo trakto sutrikimus, odos ligas, degina riebalus. Jei norite numesti svorio, besipirtinant skysčių gerkite kuo mažiau; Na o jei norite išvalyti organizmą nuo toksinų – gerkite kuo daugiau.

Nerekomenduojama eiti į pirtį sergant hipertoninėmis ligomis, akmenlige, epilepsija, esant psichikos sutrikimams, aktyviai tuberkuliozei.

Pirtys bačkos

Pirtys bačkos 300x547

Pirties aksesuarai

Aksesuarai 300x547