Malkinės krosnelės naudojamos jau daugelį metų. Kūrenamos malkomis, tokios krosnelės gali būti užkaitinamos iki labai aukštos temperatūros. Akmenys įkaista net iki 600-1000 lapsnių. Tokios pirties paruošimas, palaipsniui kūrenant malkas iki kol įkaista pirtis iki norimos temperatūros, tampa tarsi savotiška meditacija.

...

Tiek pradedantiesiems pirties entuziastams, tiek užkietėjusiems pirtinininkams siūlome Kota L, Kuru, Inari bei Pallas krosneles. Kota simbolizuoja visas geriausias Suomiškos saunos tradicijas ir stengiasi geriausią kokybę sutalpinti į patraukliausios kainos pasiūlymą. Internetu, parduotuvėje Pirciupasaulis.lt galite įsigyti naujausius bei populiariausius malkomis kūrenamų Kota krosnelių modelius.

Rinkitės patogiausią būdą apmokėti užsakymą ar net pirkite išsimokėtinai. Kota malkinės krosnelės leis patirti tai, kas yra tikra šiaurietiška pirtis net ir savo namuose.

Kota krosnelės – tradicinis ir elegantiškas pasirinkimas mėgstantiems autentišką pirties patirtį

Kota yra dukterinė Narvi įmonė, kuri gamina krosneles, orientuotas į geriausią kainos bei kokybės santykį. Norintiems geriausio sprendimo, autentiškos suomiškos patirties, stilingo dizaino bei paprasto eksploatavimo, Kota pirties pečius beveik visada bus arba pats geriausias, arba bent jau tarp geriausių sprendimų.

Visi jų gaminiai yra kuriami bei gaminami Lappi mieste, Suomijoje bei turi specialų Suomijos kokybės ženklą.

Kaip rinktis ir naudoti Kota krosnelę savo pirties pramogoms?

Domina malkinis pirties pečius? Kodėl gi nesirinkus Kota?

Išsirinkti ir naudoti Kota krosnelę savo pirtyje bus gana paprasta, tačiau svarbu atsižvelgti į keletą akcentų. Pirma, pagal pirties tūrį ir dydį reikia atidžiai pasirinkti krosnį. Pasilikite galios rezervą, kad nereikėtų visada kaitinti iki maksimumo.

Kadangi galvojate apie malkinę krosnelę, pagalvokite ir apie malkų sandėliavimą bei priedus. Pas mus rasite daug naudingų priedų savo malkinėms pirčių krosnims.

Montavimo darbus patikėkite profesionalams, o taip pat reguliariai atlikite valymą, kad krosnis išlaikytų efektyvumą. Tinkamai prižiūrima, ji gali ilgus metus patikimai tarnauti ir užtikrinti atpalaiduojančią patirtį pirtyje.

Kota krosnelės – kokybiškas ir ilgaamžiškas sprendimas savo pirties poreikiams

Galime paimti pavyzdį – Kota Kuru 14 krosnelę. Ji pagaminta iš aukštos kokybės plieno, o durys – iš ketaus. Juoda spalva ir paprastai valdomas atidarymo mechanizmas praneša apie ilgaamžiškumą bei patikimumą. Ši krosnis tiks iki 14 kubinių metrų tūrio pirčiai.

Nepamirškite ir to, kad pas mus galite pirkti išsimokėtinai.

Taip pat, atrinktoms krosnelėms būna taikoma ne viena akcija. Tada jas įsigysite draugiškesne kaina, pigiau nei įprastai.

Kota krosnelės

Kota Pallas pirties malkinė krosnelė

Kota Pallas - ekonomiška, malkomis kūrenama pirties krosnelė, skirta 8 - 20m3 pirtims.

Kaina:719,00 €
Kota L su stiklo durelėmis

Kota Luosto - išskirtinio dizaino, tvirta ir ilgaamžė pirties krosnelė, pagaminta iš ...

Kaina:799,00 €
Kota L su 30l vandens baku

Kota Luosto VS - naujo dizaino, tvirta ir ilgaamžė pirties krosnelė, pagaminta iš aukštos ...

Kaina:1149,00 €
Kota Inari

Kota Inari - ekonomiška, malkomis kūrenama krosnelė, skirta 8 - 16m3 pirtims. Krosnelė ...

Kaina:989,00 €
Krosnele Kota Kuru 14

Kota Kuru 14 - naujo dizaino, tvirta ir ilgaamžė pirties krosnelė, pagaminta iš aukštos ...

Kaina:499,00 €
Kota Kuru 20 pirties malkinė krosnelė

Kota Kuru 20 - naujo dizaino, tvirta ir ilgaamžė pirties krosnelė, pagaminta iš aukštos ...

Kaina:609,00 €
Krosnelė Kota Kuru 14 ST

Kota Kuru 14 ST - naujo dizaino, tvirta ir ilgaamžė pirties krosnelė, pagaminta iš ...

Kaina:579,00 €