No image set
Prekės kodas:

Eterinis aliejus Kedrų 10ml

El.paštas
Kaina:4,60 €
Eterinis kedrų aliejus
Aprašymas

Kedrų aliejus

Eterinis kedrų aliejus gaminamas iš atlasinių kedrų medžių (Cedrus atlantica) drožlių ir dulkių hidrodistiliacijos metodu. Senovės Egipte kedrą naudojo mirusiųjų balzavimui, o nuo XVII a. jis buvo pripažintas kaip plaučių ir inkstų antiseptikas.
Pagrindinės eterinio kedrų aliejaus savybės, dėl kurių jis vartojamas aromaterapijoje, yra antiseptinės, atsikosėjimą palengvinančios ir diuretinės. Aliejų rekomenduojama vartoti esant bronchitui, kosuliui, urologinėms infekcijoms, cistitams. Sergant respiracinėmis ligomis padeda karštos ar šaltos inhaliacijos, vonios.
Dermatologijoje ir kosmetikoje eterinis kedrų aliejus yra efektyvi priemonė: dezinfekuoja odą esant joje inkštirų, pašalina odos uždegimą ar suerzinimą esant dermatitams, egzemai, taip pat rekomenduojama riebių plaukų priežiūrai, kai yra pleiskanų ar slenka plaukai.
Masažui ar aromatinėse lempose naudojamas eterinis kedrų aliejus padeda sureguliuoti psichoemocinę būklę, pagerina kraujo ir limfos apytaką.
Eterinis kedrų aliejus turi raminamąjį, stiprinamąjį, atjauninamąjį poveikį, suteikia komforto jausmą, todėl rekomenduojamas jaučiant nepagrįstą baimę, esant agresijos, isterijos, pykčio, kitiems fiziologijai prieštaraujantiems poelgiams, taip pat nemigai ar turint priešmenstruacinį sindromą.
Būtina pastebėti, kad eterinio kedrų aliejaus jokia forma negalima vartoti nėščiosioms, nes dėl tujono pertekliaus gali atsirasti skrandžio deginimas ir troškulys, o perdozavus gali sutrikti centrinės nervų sistemos funkcijos. Eterinio kedrų aliejaus vartojimas nesuderinamas su chemoterapinių onkologinių ligų gydymu.

Indikacijos:


bronchitas, kosulys, respiracinės ligos;
urologinės infekcijos, cistitas;
kraujotakos ir limfos apytakos sutrikimai;
priešmenstruacinis sindromas;
stresas, isterija, protinis pervargimas, psichoemocinės būklės sutrikimai, nemiga;
inkštirai, dermatitas, egzema;
riebūs ir slenkantys plaukai, pleiskanos.

Vartojimo būdai ir dozės


Voniai: 4-7 lašai (lašus ištirpinti stiklinėje kefyro, jogurto, pieno ar grietinėlės, ar valgomajame šaukšte augalinio aliejaus, ar sumaišyti su trupučiu medaus).
Masažui: 5 lašai į 10 ml pagrindinio masažo aliejaus.
Inhaliacijai: 3 lašai į 1 l karšto vandens.
Kosmetikai: 5 lašai į 5 g kremo, toniko, šampūno ar skalavimo skysčio.
Įtrynimui: 7-8 lašai į 5 ml pagrindinio tepalo.
Aromatinei lempai: 4-7 lašai 5 m2 patalpos ploto.

 

DĖMESIO! Nevartoti nėščiosioms.
Nevartoti kartu su chemoterapiniu gydymu.
Prieš vartojimą atlikti eterinio kedrų aliejaus toleravimo testą.
Vartoti tik išoriškai!

Apžvalgos

Kol kas ši prekė atsiliepimų neturi