No image set
Prekės kodas: 94.2534 IŠPARDUODAMA

Indas Multicup su Himalajų druskos kristalais

El.paštas
89,00 €
Kaina:75,00 €
Virš krosnelės kabinamas indas Multicup komplektuojamas su 1 kg Himalajų druskos. Į indą galima įpilti kvapų, natūralių ekstraktų ar vandens su įvairiomis žolelėmis.
Aprašymas

Virš krosnelės kabinamas indas Multicup komplektuojamas su 1 kg Himalajų druskos. Į indą galima įpilti kvapų, natūralių ekstraktų ar vandens su įvairiomis žolelėmis. Pagamintas iš nerūdijančio plieno, diametras 16cm, talpa 0,6 litro.

 

Himalajų druska

 

Natūrali, neapdorota, nerafinuota, be priedų Himalajų druska. Himalajų akmens druskoje, palyginus su kitomis akmens druskomis, yra gausu kalio ir santykinai mažiau natrio, todėl ji nekenkia žmogaus sveikatai. Priešingai – (kartu su vandeniu) ji reguliuoja kraujo spaudimą, šalina toksinus, reguliuoja ląstelių ph ir vandens kiekį organizme, stiprina kaulus ir kvėpavimo sistemą, gerina miegą, energizuoja ir jaunina. Tai visiškai natūralus ir neperdirbtas produktas. Druska gabaliukais naudojama kosmetikoje, tirpalams voniai ir kojų vonelėms gaminti.

Maksimaliam efektui pasiekti druskos vonios koncentracija turi būti 1%. Jei vonioje telpa 100-120 litrų vandens, tai Himalajų druskos reikia bent 1 - 1,2 kg. Pirmiausia suberkite druską į vonią, tada įpilkite pakankamai vandens, kad druskos kristalai būtų apsemti ir palikite, kad druskos kristalai ištirptų. Tuomet pripildykite vonią šilto vandens iki reikiamos temperatūros.

Vanduo turi būti apie 37° C temperatūros, kad organizmas nenaudotų energijos termoreguliacijai. 

Nenaudokite jokių vonios priedų, muilų ar aliejų.

Procedūra turi trukti 20 – 30 minučių. 

Po vonios nesiprauskite ir nenusiskalaukite, tiesiog nusausinkite odą rankšluosčiu.

Po procedūros bent 30 minučių pailsėkite.


Skirtingai nei įprasta vonia, vonia su Himalajų druskos kristalais nedžiovina odos. Druska nusėda viršutiniame odos sluoksnyje ir suriša vandenį. Tai sudaro natūralią apsauginę plėvelę ant odos ir neleidžia jai išdžiūti.Todėl druskos vonios tinka sausai odai.

30 minučių valomojoje Himalajų druskos vonioje, prilygsta trijų dienų pasninkui. Toksinai pasišalina į vandenį, sumažėja rūgščių lygis organizme ir susibalansuoja odos pH faktorius. Be viso to ši vonia teigiamai veikia ir kvėpavimo sistemą, nes kvėpuojate oru pakrautu jonizuotais mineralais.

Esant mėnulio pilnačiai organizmo gydomosios savybės yra maksimalios, druskos vonios mineralai ir energija optimaliai pasisavinami, harmonizuojami bioenergetiškai silpni taškai ir aktyvuojama kūno energijos tėkmė. Esant jaunam mėnuliui pasiekiamas maksimalus valomasis efektas – prilyginamas trijų dienų pasninkui.Himalajų druskos sūrymasKai vanduo ir druska susijungia, teigiami druskos jonai apsupa neigiamus vandens molekuės jonus ir neigiami druskos jonai apsupa teigiamus vandens molekulės jonus. Jonai hidrolizuojasi ir visiškai pasikeičia vandens ir druskos geometrinė struktūra. Šio proceso metu druskoje esantys biofotonai išsilaisvina į tirpalą be jokios papildomos energijos. Tokį tirpalą jūs galite pasigaminti namie. Tereikia įdėti pakankamai druskos kristalų į vandenį, kad jis taptų prisotintas.

Kaip gaminamas Himalajų druskos sūrymas?
Įdėkite į uždaromą stiklinį indą keletą druskos kristalų (akmenų). Įpilkite šaltinio arba išvalyto (filtruoto) vandens, kad indas būtų pilnas.
Po 24 valandų pažiūrėkite ar kristalai neištirpo. Jei ištirpo, įdėkite dar kelis kristalus. Kai kristalai nebetirps, o tiesiog nusės ant dugno, tirpalo koncentracija bus 26%, ir jis bus paruoštas vartojimui.

Indas gali būti papildomas vandeniu ir druska daugybę kartų. Šis sūrymas gali būti laikomas metų metus uždarytame inde nekeičiant,  sūrymas nesuges ir nepasens. Nepamirškite, kad inde visuomet turi būti neištirpusių druskos kristalų, tai užtikrins tinkamą tirpalo koncentraciją.

Kiekvieną rytą, nevalgius ir negėrus, įpilkite šaukštelį paruošto sūrymo į stiklinę švaraus vandens ir išgerkite.

Himalajų druskos sūrymo poveikis :
Aprūpina kūną kombinuota 84 jonizuotų mineralų energija, kurią kūnas išlaiko iki 24 valandų;
Reguliuoja šarmų/rūgščių pusiausvyrą organizme;
Normalizuoja kraujo spaudimą;
Tirpina ir šalina nuosėdas, kurios skatina akmenų susidarymą ir įvairių formų reumatizmą, pašalina sunkiuosius metalus iš     organizmo, taip pat kalcio nuosėdas;
Silpnina priklausomybes – mažina troškimą, poreikį, tam kas sukelia priklausomybę;
Padeda įveikti odos ligas, nes valo ją iš vidaus į išorę;
Stabilizuoja nereguliarų širdies ritmą;
Reguliuoja cukraus kiekį kraujyje;
Gyvybiškai svarbi nervų ląstelėms, komunikacijos ir informacijos procesuose;
Svarbi maisto dalelyčių absorbcijai žarnyne;
Nepakeičiama plaučių išsivalymui nuo skreplių ir gleivių kamščių, ypatingai esant astmai ir cistinei fibrozei;
Padeda užsikimšus sinusams;
Tai stiprus antihistaminas (antialerginį poveikį turintis);
Padeda išvengti raumenų mėšlungio;
Nuo per didelio seilių išsiskyrimo;
Tiesiog būtinas kaulų struktūrai. Osteoporozė dažnai yra druskos ir vandens trūkumo rezultatas;
Reguliuoja miegą;
Nedidelis sūrymo kiekis ant liežuvio nuramins pastovų sausą kosulį;
Padeda išvengti podagros;
Palaiko seksualumą ir libido;
Saugo nuo varikozės ir „kraujagyslių tinklelio“ ant kojų.
 

Tai tikras gamtos stebuklas ir puiki dovana Jums!

 

Apžvalgos

Kol kas ši prekė atsiliepimų neturi