Prekės kodas: 102033

Narvi 30

El.paštas
Kaina:3039,00 €
Ši malkinė krosnelė tinka didelėms (pramoninėms) pirtims. Jos korpusas pagamintas iš lakštinio aliuminio cinkuoto plieno, dūmtraukis pajungiamas per krosnelės viršų. Į įrangos komplektą įeina: jungiamasis 60o vamzdis ir ketaus durelės su stiklo langu.
Aprašymas

Ši malkinė krosnelė tinka didelėms (pramoninėms) pirtims. Jos korpusas pagamintas iš lakštinio aliuminio cinkuoto plieno, dūmtraukis pajungiamas per krosnelės viršų. Į įrangos komplektą įeina: jungiamasis vamzdis ir ketaus durelės su stiklo langu.

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Modeliai

Narvi 30

Pirties tūris, m3

25 - 35

Krosnelės plotis, cm

54

Krosnelės gylis, cm

67

Krosnelės aukštis, cm

95

Reikalingas akmenų kiekis, kg

65

Lakštinio plieno storis, pakuros viršus

10 mm

Lakštinio plieno storis, pakura

6 mm

Atstumas iki apatinio dūmtraukio krašto, naudojant 60o vamzdį, cm

160

Išorinis dūmtraukio skersmuo, mm

119

 

 

SAUGŪS ATSTUMAI

 

 

Mažiausi leistini saugūs atstumai iki degių konstrukcijų: iš šono ir galo - 500mm, iš viršaus - 1200mm, iš priekio iki pakuros durelių - 1000mm. Saugius atstumus iš šonų ir galo galima sumažinti iki 250mm, jei naudosite vienasluoksnę lengvą izoliaciją, pagamintą iš nedegaus pluoštinio armatūrinio cementinio lakšto, kurio storis ne mažesnis kaip 7mm, arba ne plonesnio kaip 1mm storio metalinio lakšto. Tarp izoliacinės medžiagos ir sienos turi būti paliktas tarpas. Saugius atstumus iki lubų galima sumažinti iki 900mm, nuodojant vienasluoksnę izoliaciją.

 

 

Apžvalgos

Kol kas ši prekė atsiliepimų neturi