fbpx

Kūno šveitiklis su Himalajų druska-1

Lietuva
Prekės kodas:
6,90 €

Kūno odos šveitiklis su Himalajų druska, bičių medumi, kadagių eteriniu aliejumi, žolelėmis, alyvuogių aliejumi, propoliu.

Kūno odos šveitiklis su Himalajų druska, bičių medumi, kadagių eteriniu aliejumi, žolelėmis, alyvuogių aliejumi, propoliu.

 

Ingredientai: Himalajų druska, bičių medus, avižiniai dribsniai, ypač grynas alyvuogių aliejus, kadagių eterinis aliejus, propolis (bičių pikis), žolelės (pušų pumpurai ir spygliai).

400 g

 

Kūno odos šveitiklis tinka visų tipų odai. Šis šveitiklis yra praturtintas Himalajų druska, kuri yra išgaunama rankiniu būdu nenaudojant jokių chemikalų ir yra laikoma švariausia pasaulyje, mažina niežėjimo ir dermatito sukeltus nepatogumus, padeda išlaikyti tinkamą skysčių kūne pusiausvyrą ir nedžiovina odos. Šveitiklyje esantis bičių medus, kuris yra vertinamas pirtininkų kaip sveikatinga ir naudinga medžiaga, padės pagerinti medžiagų apykaitą ir kraujotaką bei leis Jums jaustis geriau dėl jo antistresinių savybių. Kadagiai pasižymi kvapniomis medžiagomis ir yra jau nuo seno vertinami dėl savo naudingų savybių, o iš kadagių išgautas eterinis aliejus esantis šveitiklyje padės kovoti su celiulito požymiais, be to, jis pasižymi kaip antiseptikas, todėl padeda malšinti įvairių peršalimo ligų simptomus. Kadagių eterinis aliejus stiprina imunitetą ir turi šildomąjį poveikį organizmui, todėl puikiai tinka naudoti ypač žiemos metu bei norint atpalaiduoti skaudančius raumenis. Malonaus kvapo pušų pumpurai ir spygliai leis atsipalaiduoti ir palengvins atsikosėjimą, be to, pušies pumpurai ir spygliai naudojami kūno odos atgaivinimui ir oro patalpose išgryninimui, todėl šis Šveitiklis turi savybių padedančių palengvinti kvėpavimą, žadinti kraujo apytaką ir padeda atgauti jėgas. Alyvuogių aliejus, kurį, kaip sakoma, naudojo dar Kleopatra siekdama išlaikyti jaunatvišką odos išvaizdą, padės Jums išsaugoti odos elastingumą ir švelnumą. Propolis (bičių pikis), kurį naudojo dar medicinos tėvas Hipokratas, jau nuo senovės naudojamas odos valymui, kosulio palengvinimui ir odos praturtinimui vitaminais. Avižiniai dribsniai yra natūrali, kūno odai naudinga ir Šveitiklyje esanti medžiaga, kuri yra naudojama homeopatijoje ir liaudies medicinoje norint sustiprinti organizmą. Jie taip pat padeda mažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir kartu su Himalajų druska mažina dermatito ir alergijų simptomus, todėl galėsite džiaugtis sveikesne ir malonia paliesti oda. Kūno odos šveitiklis jaunina sielą, odą ir kūną

 

Naudojimo būdas: Truputį pasikaitinkite pirtyje, kūną nuplaukite po dušu, šveičiamąjį mišinį  tepkite ant šlapio kūno ir lengvais judesiais pamasažavę 3 - 5 minutes, kol pajusite malonią šilumą - nuplaukite šiltu vandeniu, nenaudodami jokių cheminių medžiagų. Mišinys pašalina negyvas odos ląsteles, eterinių aliejų bei ekstrakto sudėtyje esančios veikliosios medžiagos valo, regeneruoja, dezinfekuoja bei minkština odą, o druska pagerina kraujotaką.

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1