fbpx

Kūno šveitiklis su Himalajų druska-3

Lietuva
Prekės kodas:
6,90 €

Kūno odos šveitiklis su Himalajų druska, bičių medumi, eukaliptų eteriniu aliejumi, žolelėmis, kmynais, alyvuogių aliejumi, propoliu.

Kūno odos šveitiklis su Himalajų druska, bičių medumi, eukaliptų eteriniu aliejumi, žolelėmis, kmynais, alyvuogių aliejumi, propoliu.

 

Ingredientai: Himalajų druska, bičių medus, avižiniai dribsniai, ypač grynas alyvuogių aliejus, eukaliptų eterinis aliejus, propolis (bičių pikis), žolelės (pipirmėčių lapai, čiobrelis ir pušų spygliai), kmynai.

400 g

 

Kūno odos šveitiklis tinka visų tipų odai. Šis šveitiklis yra praturtintas Himalajų druska, kuri yra išgaunama rankiniu būdu nenaudojant jokių chemikalų ir yra laikoma švariausia pasaulyje. Ji mažina niežėjimo ir dermatito sukeltus nepatogumus, padeda išlaikyti tinkamą skysčių kūne pusiausvyrą ir nedžiovina odos. Šveitiklyje esantis bičių medus, kuris yra vertinamas pirtininkų kaip sveikatinga ir naudinga medžiaga, padės pagerinti medžiagų apykaitą ir kraujotaką, bei leis Jums jaustis geriau, dėl jo antistresinių savybių. Eukaliptas dėl savo gydomųjų savybių liaudyje vadinamas stebuklingu augalu, o iš jo lapų išgaunamas eukaliptų eterinis aliejus pasižymi malšinančiomis skausmą, raminančiomis, antispazminėmis savybėmis. Jis padės Jums jaustis geriau ir atsipalaiduoti. Eukaliptų eterinis aliejus taip pat turi antiseptinių savybių, be to, padeda regeneruoti odos ląsteles ir dezodoruoti, todėl šis šveitiklis padės Jums išlaikyti malonų odos kvapą. Šiame šveitiklyje esantys pipirmėčių lapai padeda slopinti raumenų ir sąnarių skausmą. Pipirmėčių lapus žmonės taip pat naudoja dėl jų odą vėsinančių savybių. Čiobrelis senovės Romoje buvo laikomas geriausia priemone išsklaidyti melancholijai. Jis padeda valyti ir aktyvinti kvėpavimo sistemą, taip pat pasižymi stiprinančiomis bei gaivinančiomis savybėmis. Pušų spygliai malonaus kvapo, leis atsipalaiduoti ir palengvinti kvėpavimą, atgaivinti kūno odą ir pagerinti oro patalpose kokybę. Alyvuogių aliejus, kurį, kaip sakoma, naudojo dar Kleopatra siekdama išlaikyti jaunatvišką odos išvaizdą, padės Jums išsaugoti odos elastingumą ir švelnumą. Propolis (bičių pikis), kurį naudojo dar medicinos tėvas Hipokratas, jau nuo senovės naudojamas odos valymui, kosulio palengvinimui ir odos praturtinimui vitaminais. Avižiniai dribsniai yra natūrali, kūno odai naudinga medžiaga, kuri padeda išlaikyti gražią kūno odą. Taip pat padeda mažinti dermatito ir alergijų simptomus, atgauti jėgas. Galėsite džiaugtis sveikesne, malonia oda. Kūno odos šveitiklis jaunina sielą, odą ir kūną.

 

Naudojimo būdas: Truputį pasikaitinkite pirtyje, kūną nuplaukite po dušu, šveičiamąjį mišinį  tepkite ant šlapio kūno ir lengvais judesiais pamasažavę 3 - 5 minutes, kol pajusite malonią šilumą - nuplaukite šiltu vandeniu, nenaudodami jokių cheminių medžiagų. Mišinys pašalina negyvas odos ląsteles, eterinių aliejų bei ekstrakto sudėtyje esančios veikliosios medžiagos valo, regeneruoja, dezinfekuoja bei minkština odą, o druska pagerina kraujotaką.

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1