fbpx

Pirties durys kokybiškos ir ilgaamžės

Gaminame ir parduodame kokybiškas lietuviškas pirties duris. Medinės pirties durys gaminamos iš kokybiškos  lapuočio medienos, tvirtinamos kokybiškais lankstais ir tvirta rankena su spranktuku. Stiklinės pirties durys gaminamos iš 8mm grūdinto, tonuoto stiklo poliruotais kraštais, lapuočio medienos stakta, kokybiški vokiški lankstai ir medinė rankena su spragtuku.
Mūsų gaminamos pirties durys kokybiškos ir patvarios. Pirties durys universalios, galima naudoti kaip dešinines ir kaip kairines. Įvairių matmenų pirties durys leis išsirinkti Jums labiausiai tinkantį dydį pagal Jūsų pirties išplanavimą. Jei nepavyksta pritaikyti standartinių matmenų pirties durų, galime pagaminti tokias, kokių Jums reikia. Pirties durys pagal individualius užsakymus, su poliruotais ir matintais įvairių atspalvių tonuotais stiklais, siūlome ir dekoruotus stiklus (piešiniai ir ornamentai išgauti derinant matinį ir poliruotą paviršių).
Užsukite ir įsigykite. Pirties duris taip pat pristatome ir į visus Lietuvos miestus, tiesiog užsisakykite, susiderinkite, ir pirties durys  Jus pasieks jau per kelias darbo dienas.

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1