fbpx

Pirties mediena gamintojo kainomis

Pirčių įrengime naudojama lapuočių mediena. Pagrindinės pirties medienos rūšys: liepa, drebulė, juodalksnis, taip pat ir egzotiškasis abachi ar kanadietiškasis kedras. Visos šios medienos rūšys turi savų pranašumų.
Pirties mediena liepa ir drebulė nuo juodalksnio skiriasi savo minkštumu, ir mažiau kaista, juodalksnis išsiskiria savo tamsesne rausva spalva, bet yra kietesnis ir kaitresnis, prie jo prisiliesti pirtyje karšta. Pirties mediena abachi yra labai lengva ir porėta, tad turi labai mažą kaitros sugeriamumą. Pirtyje atsisėdę ant abachi gultų jausite tik malonią šilumą, jie nedegins Jūsų kūno. Pirties mediena kedras vertinamas dėl savo ypatingo kvapnumo, jis skleidžia malonų aromatą pirtyje.
Pirties mediena – tai dailylentės, gultinė ir karkasinė mediena pirtims. Pirties mediena turi būti kokybiška ir gerai išdžiovinta. Esame gamintojai tad Jums galime pasiūlyti aukščiausios kokybės pirties medieną. Įvairių matmenų, standartinių profilių pirties mediena tiekiama į mūsų pirties salonus Kaune ir Vilniuje. Užsukite ir įsigykite. Pirties medieną taip pat pristatome ir į visus Lietuvos miestus, tiesiog užsisakykite, susiderinkite, ir pirties mediena Jus pasieks jau per kelias darbo dienas.

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1