fbpx

Pirties tekstilė ir jos gaminiai

Dažnai besimaudantieji ir mėgstantys vanotis būtinai turi pasisiūti kūno šveitiklį (tryniklį). Tai labai paprasta: vienoje frotinio rankšluosčio pusėje (maždaug vieno metro ilgio ir 20-25 cm pločio) asimetriškai prisiuvami 20-30 penkių kapeikų dydžio (gali būti įvairių formų) šiurkščios gelumbės gabalėliai. Tokia plaušine galima  masažuoti ne tik rankas, kojas, bet ir sunkiai pasiekiamas vietas (pvz., nugarą), taip pat raumenis ir sąnarius. Nauda bus ne tik iš masažo - juk dar ir fiziškai pasimankštinsite. Reguliariai naudodamiesi šia nesudėtinga priemone, netrukus įsitikinsite jo nauda.
Po antro ar trečio pasivanojimo jūsų raumenys, oda, sąnariai paruošti masažui. Jau galite trintis. Pradėkite nuo nugaros, išilgai stuburo. Viena ranka 4-7 kartus braukti nuo peties į šoną, paskui kita ranka. Po to trinkite skersai juosmens, nuo dubens menčių link (4-7 kartus). Tada trinkite viršutinę nugaros dalį (taip pat 4-7 kartus). Kaklo sritį energingai trinkite skersai, kartu galvą čia atlošdami, čia pakeldami, čia palenkdami į priekį, kairę ir į dešinę.
Krūtinę ir dubens sritį trinkite lygiai taip, kaip nugarą.
Tryniklį galima apsivynioti apie plaštaką (prisiūti medžiagos gabalėliai turi būti išorėje) ir įcentriniais judesiais braukykite širdies link. Krūtinę, mentis, pilvą, sąnarius galima trinti apskritais judesiais.
Tryniklis pirtyje gali pakeisti rankšluostį  - ant jo atsisėsite, užsivyniosite ant galvos vietoj tiurbano, nusišluostysite prakaitą. Jei neturite vantos, rankšluosčiu - trynikliu galite ir pertis. Tryniklis gali pakeisti ir plaušinę.

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1