fbpx

Pirties valymas ir valymo priemonės

Su pirties valymu susiduria kiekvienas turintis pirtį. Tad norime Jums patarti kaip gerai ir lengvai  galima išsivalyti medinę pirtį.
Pirmiausia tam, kad pirtis tiesiog labai neužsiterštų nešvarumais, rekomenduojame kaskart skirti kelias minutes bendrai pirties švarai. Tiesiog turėkite šalia pirties šepetį ir kibirą. Kaskart po pirties procedurų, paskutinio užėjimo metu, išeidami iš pirties tiesiog paimkite šepetį ir su švariu vandeniu nuplaukite gultus, atlošus. Ten kur pirties mediena liečiasi kūnu.
Tai atlikus pirtis ilgesnį laiką išliks švari ir nereikės įdėti daug pastangų norint išvalyti jau labai daug nešvarumų įgėrusią pirties medieną.
Žinoma, pirties gultus ir atlošus apsaugo specialus pirties aliejus, o medines pirties dailylentes – specialus pirties lakas. Tačiau tai dalinė apsauga. Nuolat naudojantis pirtimi, nešvarumai neišvengiami. Tad nešvarumams pašalinti mes rekomenduojame naudoti specialų pirties medienos valiklį. Bei, jei labai įsigėrę nešvarumai, kartais tenka panaudoti ir šveitimo popierių, tam kad nušveisti medienos sluoksnį. Taip Visa pirtis ataujinama ir belieka ištepti apsauginių aliejumi, laku, apie kurį minėjome anksčiau.

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1