fbpx

Pirčių nauda sveikatai

Įvairių pirčių teikiama nauda yra skirtinga, bet visos jos turi keletą panašumų pagal tai kokią naudą suteikia savo lankytojams.

Atsipalaidavimas ir poilsis

 

Pirtis nuo senu laiku žinoma kaip nuostabus būdas fiziniam ir protiniam poilsiui. Ji padės Jums nuostabiai pailsėti ir suteiks energijos ilgesniam laikui.

Nereikalingų kalorijų atsikratymas

 

Rezultatas: medžiagų apykaitos proceso metu ir gausaus prakaitavimo dėka žmogus praranda vidutiniškai iki 300 kalorijų per vieną apsilankymo seansą pirtyje.

Širdies ir kraujagyslių sistemos stiprinimas

 

Staigi permaina tarp stipraus įkaitimo ir po to sekančios atsišaldimo fazės yra puiki priemonė sustiprinti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Reguliarus lankymasis pirtyje gerina kraujo apytaką, sureguliuoja kraujo spaudimą ir gerina širdies bei kraujagyslių sistemos veiklą.

 Visuomeninė reikšmė

 

Pirtis visuomet buvo nuostabi vieta sveikam laiko praleidimui glaudžiame artimųjų ir draugų rate. Bendravimas neįpareigojančioje, draugiškoje aplinkoje padeda išvengti problemų šeimoje ir darbe.

 

Streso įveikimo priemonė

 

Šiuolaikiniame įtemptame dalykiniame gyvenime ne išvengiamas stresas ir nervinė įtampa. Tai svarbu ne tiktai aukščiausio rango vadovams. Pirtis – tai aplinkos pakeitimas, galimybė protiškai atsipalaiduoti ir nusimesti savaitės sunkumus.

 

Organizmo išvalymas ir odos grožis

 

Padidintas prakaitavimas kartu su pagreitinta kraujo apykaita priveda prie greito įvairių šlakų, toksinų iš organizmo pašalinimo, o taip pat suteikia giluminį ir natūralų odos išsivalymą be brangių kosmetinių priemonių ar procedūrų. Sveika, jauna oda ir raukšlių atsiradimo prevencija – tai svarbu ne tiktai merginoms.

 

Raumenų pertempimas

 

Kiekvienam žinomas skausmingas jausmas po didelio fizinio krūvio pertempus raumenis. Ne tiktai sportininkams ar tiems, kurie nešiojo spintą į viršutinį aukštą. Pirtis padeda išvalyti raumenis nuo pieno rūgščių ir mažina nuovargį.

 

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1