fbpx

Pirčių projektai. Pirties projektavimas

 

Būsimos pirties projektavimas

 

Prieš pradedant planuoti pirtį, verta kuo tiksliau apgalvoti ir nustatyti pirties paskirtį, įsivaizduoti jos būsimą naudojimosi „scenarijų". Tai padės išvengti išplanavimo klaidų, kurios dažnai iškyla į „paviršių“ tik pradėjus naudotis pirties patalpomis. Pasirinkti geriausią pirties išplanavimą bei jos įrangą nėra lengva. Reikia atsižvelgti ne tik į kainos ir kokybės santykį, bet ir į savo poreikius, vizijas (naudojimosi prasme: patogumą, komfortą...). Taip pat planuojant pirtį, bei rengiant projektą, svarbi ir Jūsų asmeninė patirtis, intuicija. Jie geriausi patarėjai. Visa kita yra tik specialistų rekomendacijos. Bet į jas taip pat reikėtų atsižvelgti norint, kad pirtis būtų kuo kokybiškesnė ir teiktų kuo daugiau kokybiško poilsio ir ,žinoma, džiaugsmo.
Planuojant pirtį reikės nutarti, kokio dydžio pirties norite. Taip pat kokios paskirties papildomų patalpų Jums reikės. Toliau reikės pasirinkti tinkamiausią įrangą, pradedant nuo pirties krosnelės, bei aptariant kitus reikalingus įrenginius. Na, o tada jau planuoti inžinerinius tinklus, interjerą ir eksterjerą.

 

Pirties projektas

 

Kyla klausimų, ar pirties statybai tikrai reikalingi projektai? Tikrai taip.

Net ir tuo atveju, kai statoma nedidelė tradicinė pirtis, gali tekti daryti ne visai standartinius sprendimus. Projektas padeda pajusti visumą jau popieriuje, matant brėžinius. Nes svarbiausia, kad svarbūs klausimai iškiltų dar projektuojant, o ne jau pirties statymo metu. Geriausia kai pirties projektą ruošia pirties žinovas, o ne architektai, kurie dažnai nežinodami daugybės niuansų, padaro brėžinius, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo tvarkingi, bet iš tiesų yra netaisyklingi. Tai pasimato pirtinantis tokiose pirtyse. Juo labiau jei tai garinė pirtis, kuri yra ne tik patalpa, o sudėtingas technologinis įrenginys, skirtas gero komfortiško mikroklimato sudarymui. Perkant medžiagas mūsų salonuose, mūsų projektų vadovai visada mielai pakonsultuos, patars, paaiškins, nepaleis Jūsų su netaisyklingomis, blogomis mintimis galvoje. Mūsų tikslas, jog klientas išeitų patenkintas gauta produkcija, įrengimu, bei aptarnavimu. Taip patardamas draugams ir užsukdamas pas mus dar kartą, ir dar kartą. Mes ne tik galime Jums įrengti pirtį, bet galime ir sukomplektuoti visas reikiamas medžiagas Jūsų būsimai pirčiai, jog patys galėtumėte įsirengti. (taisyklingai, pagal visas instrukcijas ir nurodymus).

Mūsų komanda konsultuoja ir dirba su kiekvienu klientu individualiai tam, kad būsimieji pirčių savininkai turėtų galimybę įvertinti savo pirties sumanymus ir paversti juos realiais pirties projektais. Mūsų specialistai gali padėti parengti naują geros pirties projektą ir net koreguoti, rekonstruoti jau esamą. Šių paslaugų tikslas yra sudaryti kiekvienam, norinčiam įsirengti nuosavą pirtį klientui, galimybę realizuoti savo norus ir vizijas praktikoje. Mūsų projektuose ypač daug dėmesio skiriama tam, kad būtų sudarytos visos sąlygos kokybiškam kaitinimuisi, pėrimuisi ir pirtininko darbui. Tokiose pirtyse garas būna geras, ji būna ekonomiška ir saugi naudotis.

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1