fbpx

Pirčių reikmenys

Ar naudodamiesi pirties teikiamais malonumais nepamirštate pirties reikmenų? Ar prisidengiate galvą pirties kepuraite, ar žinote ne tik pirties temperatūrą, bet ir oro drėgnumą? Ar dažnai mėgaujaties kvapų terapija skirta pirtims, ar naudojate kitokias, nei tradicines beržines pirties vantas? O kaip įrengta Jūsų pirtis? Ar pasirūpinote apsauginėmis priemonėmis pirties dailylentėms ir gultams, kad jie ne tik gražia išvaizda džiugintų akį, bet ir ilgai išliktų kokybiški.

 

Pirties reikmenys ir jų įvairovė suteikia galimybę naudotis maksimaliais pirties teikiamais malonumais.

 

Pirties kepurė. Be pirties kepurės nevalia eiti į pirtį. Ji būtina, kad apsaugotų galvą nuo karščio poveikio. Pirties kepurė yra viena svarbiausių pirties reikmenų, ji turi būti pasiūta tik iš natūralaus audinio medvilnės, lino ar vilnos.

 

Pirties akmenys. Mažai kas įsivaizduoja pirtį be pirties akmenų, kurie atlieka labai svarbią funkciją pirtyje. Pirtyje neturi būti labai karšta, nes sausas karštis degina. Karščio pojūtis pirtyje turi būti gaunamas garu didinant pirties drėgmę, o tam reikalingi pirties akmenys, ant kurių pilamas vanduo. Pirties akmenys taip pat būtini pirties reikmenys, kurie reikalingi geram pirties mikroklimatui užtikrinti.

 

Termometrai, higrometrai. Neatskirias pirties elementas yra pirties termometras, tačiau ar žinote, kur tiksliai šį pirties reikmenį reikia pakabinti, kad rodytų teisingiausią temperatūrą? Karščiausia pirties vieta yra tolimiausiame nuo pečiaus kampe. Termometras, pakabintas sėdinčio žmogaus veido lygyje rodys tiksliausią pirties temperatūrą. Pirtyje taip pat naudinga turėti ir higrometrą, kuris parodo oro drėgnumą pirtyje.

 

Kvapai,vantos. Įvairūs pirties kvapai, eteriniai aliejai, įvairios vantos dar labiau padidina pirties teikiamą naudą. Įkvėpdami gaivaus pušies, eukalipto, kedro, citrusinių vaisių kvapų, pasijuntate tarsi būtumėte gryname ore. Besivanodami beržinėmis, ąžuolinėmis, spygliuočių, liepų ar dilgėlių vantomis išvaduojate kūną iš streso, įtampos ir įvairių negalavimų.

 

Impregnantai, lakai. Naudodami pirties reikmenis savo malonumui, nepamirškite ir pirties reikmenų pačiai pirčiai; dailylentėms, gultams. Pirties sienas, iškaltas dailylentėmis reikia padengti laku, skirtu pirties sienoms, pirties gultus reiktų padengti specialiu aliejumi, taip pat naudingi įvairūs valikliai, skirti pirtims.

 

Įvairūs pirties reikmenys suteikia ne tik didesnį malonumą ir komfortą besimėgaujantiems pirties procedūromis, bet ir apsaugo pačią pirtį nuo vandens ir karščio poveikio.

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1