fbpx

Lietuviškos surenkamos pirtys - saunos

Šiais laikais žmonės skuba neturėdami laiko net susimąstyti apie sveikatos stiprinimo galimybes. Nuo seno žinomos teigiamos pirties savybės įtakojančios mūsų imuniteto stiprinimą, sveikatos gerinimą, grožio puoselėjimą. Tik ar šiandieninėje visur skubančioje dinamiškoje aplinkoje randama laiko tradicinės pirties paruošimui, kuris užtrunka mažiausiai valandą, dvi ar net tris? Jei ne, tai įsivaizduokite, kaip būtų gerai užeiti į pirtį jau po 10-15min po jos įjungimo. Tokią galimybę turi tik infraraudonųjų spindulių pirtys, kurios paruošiamos naudojimui labai greitai ir su mažomis elektros sąnaudomis.

Jau daug metų nagrinėjamas infraraudonųjų spindulių pirties teigiamas poveikis. Tad lieka tik pasidžiaugti jos nauda. Šioje pirtyje labiau nei kitose saunose šalinamos kenksmingos medžiagos, šlakai, stimuliuojama kraujotaka, valoma oda, atpalaiduojami raumenys. Ir visa ši nauda gaunama maloniai leidžiant laiką infra saunoje, nedidelėje 40-50 o C temperatūroje.

 

Kaip veikia infra raudonųjų spindulių pirtis – jau aprašyta ne kartą.  Todėl verta tik priminti, kad infra saunoje žmonės gausiai ir lengvai prakaituoja šildomi nematomų infraraudonųjų spindulių. Tokius spindulius skleidžia bet kuris įkaitęs kūnas. Pagrindinis šių spindulių spinduliavimo šaltinis yra saulė. Todėl neįkainojama tampa galimybė dalelę saulės turėti bute ar name, sporto klube, vandens parke ar grožio salone.

 

Pažvelgus į infra sauną iš šalies, galima ją sumaišyti su tradicine pirtimi, nes apdailos medžiagos yra  taip pat kaip ir kitose pirtyse - mediena, tačiau infra pirtyje nėra krosnelės. Čia šildymo šaltiniu tampa infraraudonųjų spindulių kaitintuvai, išdėstyti aplink pirtyje sėdinčius žmones, pirties sienose, gultuose ir atskirais atvejais net grindyse. Pagrindinis infra saunos įrengimo principas – užtikrinti pirtyje esančių žmonių tolygų kaitinimąsi infraraudonaisiais spinduliais iš visų pusių. Todėl tokios pirties suprojektavimas yra gana sudėtingas, o įrengimas reikalauja didelės atsakomybės, didelio žinių bagažo ir, žinoma, kruopštumo. Mes pasiruošę padėti, pakonsultuoti, suprojektuoti ir įrengti infraraudonųjų spindulių kabinas visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

 

Mūsų salonuose galima iš karto įsigyti standartinių infra saunų už prieinamą kainą. Yra tokių, kurias galima savarankiškai surinkti namuose ir jau tą pačią dieną džiaugtis pirties teikiamais malonumais. Dauguma iš užsienio atvežamų standartinių matmenų kabinų gaminamos iš prastos kokybės, pigių medžiagų. Tad pagrindinis skirtumas tarp jų yra tai, jog mūsų pagamintose pirtyse yra naudojamos lietuviška kokybiška mediena: liepos, juodalksnio, drebulės. Na, o norintiems išskirtinumo, pirties gamybai galime pasiūlyti ir šias egzotines medienos rūšis: Afrikoje augantį mažai įkaistantį „abachi“ ,arba ypatingą aromatą pirtyje skleidžiantį kanadietiškąjį raudonąjį kedrą. Interjero pagyvinimui galima naudoti termiškai apdorotos medienos apdailą ar išskirtinius dekoratyvinius elementus.

 

Individualiems projektams klientas gali pasirinkti labiausiai patinkantį kaitinimo variantą panaudojant keraminius, inkolojiniai, karboninius ar už dailylenčių montuojamus ir vizualiai nematomus folinius kaitinimo elementus. Atsižvelgiant į konkretaus kliento pageidavimus parenkamas ir valdymo pultas. Valdymo pultai montuojami pirties išorėje, tačiau gali būti ir dubliuojami pirtyje esančiu papildomu valdymo pulteliu, kuriuo reguliuojama temperatūra ir veikimo laikas. Modernesniais skaitmeniniais valdymo pultais galima valdyti apšvietimą, kai kuriais atvejais, ir ventiliatorių ar garso įrangą.

 

Kliento pageidavimu infraraudonųjų spindulių pirtyje galima sumontuoti chromoterapinę sistemą. Chromoterapinė sistema – tai pagal programą besikeičiančių spalvų sistema, kurioje nešiojamu arba stacionariu valdymo pultu galima programuoti spalvų keitimosi greitį. Be to galima įsijungti konkrečią spalvą ir keičiant intensyvumą susikurti raminančią aplinką. Reikšmingą terapinį poveikį turi garsas. Garsui pirtyje sukurti yra sumontuojami specialūs temperatūrai atsparūs garsiakalbiai, kurie gali būti prijungiami prie pirties išorėje ar viduje esančios garso įrangos.

Viena iš naujovių saunų gamyboje – klimato sistema, praturtinanti infra saunos orą neigiamais jonais, deguonimi ar druska. Šios sistemos įrenginys į patalpą įpurškia Negyvosios jūros ar Himalajų kalnų druskos tirpalus rūko pavidalu. Taip suteikiama didžiulė nauda kvėpavimo takams, oda tampa švelnesnė. Labai svarbu, kad naudojant šią sistemą pirtyje nelieka nuosėdų, nepažeidžiama ir nesugadinama  pirties apdaila. Tokią sistemą galima sumontuoti ir jau įrengtoje pirtyje.

Infraraudonųjų spindulių saunos – šilumos, garso, vaizdo ir kvapų harmonija.

 

Musu-irengtos-pirtys-1.jpgMusu-irengtos-pirtys-2.jpgMusu-irengtos-pirtys-3.jpgMusu-irengtos-pirtys-4.jpgMusu-irengtos-pirtys-5.jpgMusu-irengtos-pirtys-6.jpgMusu-irengtos-pirtys-7.jpgMusu-irengtos-pirtys-8.jpgMusu-irengtos-pirtys-9.jpgMusu-irengtos-pirtys10.jpgMusu-irengtos-pirtys-11.jpgMusu-irengtos-pirtys-12.jpgMusu-irengtos-pirtys-13.jpgMusu-irengtos-pirtys-14.jpgMusu-irengtos-pirtys-15.jpgMusu-irengtos-pirtys-16.jpgMusu-irengtos-pirtys17.jpgMusu-irengtos-pirtys18.jpgMs_rengtos_pirtys_28.jpgMs_rengtos_pirtys_27.jpgMs_rengtos_pirtys_23.jpgMs_rengtos_pirtys_20.jpgMs_rengtos_pirtys_19.jpgMs_rengtos_pirtys_31.jpgMs_rengtos_pirtys_29.jpgMs_rengtos_pirtys_22.jpgMs_rengtos_pirtys_30.jpgMs_rengtos_pirtys_26.jpgMs_rengtos_pirtys_24.jpgMs_rengtos_pirtys_21.jpgMs_rengtos_pirtys_25.jpg

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1