fbpx

Infra sauna 1050 x 1200 mm

Lietuva
Prekės kodas:
1569,00 €

Surenkama sauna puikus pasirinkimas bute, name ar kitose patalpose. Sauna surenkama iš skydų naudojantis pridėta instrukcija. Tai lengva, patogu ir greita. Surenkama sauna gaminama iš liepos, drebulės, juodalksnio medienos. Surenkama sauna interjere atrodo stilingai. Surenkamos saunų kabinos yra puikus pasirinkimas norintiems palepinti save.

Naujiena Lietuvoje – Lietuviškos infra saunos!

Aukšta kokybė už prieinamą kainą!!!

Lietuvoje gaminamos infraraudonųjų spindulių kabinos leis jums atsipalaiduoti malonioje šilumoje kada tik patinka. Kabina veikia tiesioginio šilumos išspinduliavimo būdu. Šilumą skleidžia infraraudonųjų spindulių šildytuvai. Išsiskirianti šiluma panaši į saulės skleidžiamą šilumą. Šiluma pro odą įsiskverbia giliai į kūną, ir tai turi iš karto keletą teigiamų poveikių jūsų organizmui - stimuliuoja kraujo apytaką, atpalaiduoja raumenis, degina kalorijas, sumažina stresą ir atpalaiduoja - tiek fiziškai, tiek ir emociškai.

Minimalus patalpos aukštis, reikalingas montavimui: 2000mm. Kabina skirta 2 asmenims. Matmenys: 1200 x 1050 x 2000 mm

Pagal užsakymą galimi ir kiti saunos matmenys bei mediena.

Išorė ir vidus iš natūralios liepos ar juodalksnio medienos, ypač gerai tinkamos saunų ir infraraudonųjų spindulių kabinoms. Ši  mediena puikiai dera ir prie modernaus interjero.

Sienos, lubos, grindys, gultas ir atramos nugarai yra surinkti ir visiškai paruošti montavimui. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai įmontuoti į sienas. Medinės grindys tarnauja kaip pagrindas visų kabinos elementų sumontavimui.

Gulto ir nugaros atramų medžiaga - taip pat liepa arba juodalksnis (pagal pageidavimą). Gultas nuimamas. Halogeninis šviestuvas įmontuotas į lubas. Valdymo pultas (1 vnt.) įmontuotas į sieną. Kabinai nereikia specialaus elektros prijungimo, jungiama kištuku į standartinę rozetę su įžeminimu (230V 1N~)

Matmenys 1,05mx1,2mx2,1m

 

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1