fbpx

Surenkama sauna CG 2000

Lietuva
Prekės kodas:
3709,00 €

Surenkama sauna puikus pasirinkimas bute, name ar kitose patalpose. Sauna surenkama iš skydų naudojantis pridėta instrukcija. Tai lengva, patogu ir greita. Surenkama sauna gaminama iš liepos, drebulės, juodalksnio medienos. Surenkama sauna interjere atrodo stilingai. Surenkamos saunų kabinos yra puikus pasirinkimas norintiems palepinti save.

Pasirinkti
* Pasirinkti variantą
Į krepšelį

Surenkama sauna puikus pasirinkimas bute, name ar kitose patalpose. Sauna surenkama iš 5 skydų naudojantis pridėta instrukcija. Tai lengva, patogu ir greita. Surenkama sauna gaminama iš liepos, drebulės, juodalksnio medienos. Surenkama sauna interjere atrodo stilingai. Surenkamos saunų kabinos yra puikus pasirinkimas norintiems palepinti save.

Į komplektaciją įeina: 5 skydai ( 1 medinis stogas, 3 mediniai šonai, 1 priekinė vitrininė dalis su stiklinėmis pirties durimis), surinkti pastatomi gultai,  krosnelės aptvėrimas, ventiliacija ir apšvietimas.
Elektrinė pirties krosnelė į komplektaciją neįeina. Ją galite pasirinkti pagal norimus pirties tipus. Visas elektrinių krosnelių asortimentas čia.

Visa pirtims naudojama mediena bei įranga yra aukščiausios kokybės. Pirties konstrukcija pagaminta remiantis visais technologiniais reikalavimais. Ji patvari, saugi ir kokybiška. Tad mėgaukitės poilsiu ir gerinkite sveikatą patogioje ir stilingoje saunoje.

Išmatavimai pirties: IlgisxPlotis, aukštis H = 2,0 m

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1