fbpx

Porcelianiniai akmenys 3,3 kg

Prekės kodas:
49,00 €

Tai vienintelis aukščiausios kokybės akmuo, kuris pagal savo struktūrines savybes idealiai tinka naudoti pirtyse ir saunose.

Tai vienintelis aukščiausios kokybės akmuo, kuris pagal savo struktūrines savybes idealiai tinka naudoti pirtyse ir saunose.

Keraminiai rutuliukai, pagaminti iš specialaus porceliano mullitokorundovaja. Šis porcelianas yra 90% aliuminio oksido Al2O3, kuris yra dirbtinis korundo akmuo, žinomas dėl savo kietumo. Porcelianinių akmenų pagal Moso skalę kietumas - 9, iš visų mineralų ji yra antras po deimanto. Darbinė temperatūra pasiekia 1650 ° C, kuri yra beveik du kartus didesnė nei Žadeito. Kamuoliuko skersmuo - 60 mm. Kibiro svoris - 3-3,3 kg.

Naudoti jį pirtyje ir saunoje absoliučiai saugu, nes jam būdingi labai aukšti tvirtumo ir patvarumo rodikliai. 

Akmuo maksimaliai lėtai sugeria vandenį, jis labai pralaidus šilumai, kurią garo pavidalu labai lėtai išsiskiria į aplinką. Visa tai pirtyje ar saunoje virsta tuo, ką įprasta vadinti " lengvu-minkštu garu", kuriuo  dėka, galima mėgautis kur kas ilgiau, nei naudojant įprastinius akmenis.

Porceliano akmuo nepaprastai gražus mineralas, turėti jį pirtyje ar saunoje - prestižas.

Optimalus pirčiai ar saunai reikalingo porceliano kiekis gali tarnauti ne vienai kartai, nes šis unikalių savybių akmuo yra ilgaamžis.

 

Tankis: 3700 kg / m3,.

Specifinė šiluminė talpa: 1,1 kJ / kg oC

Stipris gniuždant: 3000 4000 Mpa

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1