AiridasSeo logo

Modulinės arba surenkamos pirtys darosi vis populiaresniu sprendimu. Skydų arba SIP pirtys yra sudarytos iš plokščių, kurios gaminamos iš kokybiškos OSB. Tarp kelių OSB sluoksnių yra putų izoliacija. Pačios plokštės yra pritaikytos pirčiai bei gerai sulaiko šilumą, nebijo drėgmės ir ilgai tarnauja.

Moduliniai nameliai – pirtys gali būti statomi pagal jūsų norus ir poreikius, o vėliau – plečiami ar tobulinami. Tokį namelį „Pirčių pasaulio“ komanda gali suprojektuoti, pagaminti bei net įrengti pagal jūsų lūkesčius ir norus. Susidomėjote? Skambinkite telefonais 8 657 61711 (Kaunas) arba 8 657 50074 (Vilnius) ir sužinokite daugiau apie modulinių pirčių gamybos bei įrengimo galimybes.

Kas yra modulinė pirtis ir kaip ji skiriasi nuo tradicinės?

Modulinė pirtis, dažnai dar gali būti vadinama surenkamąja pirtimi. Tai yra labai šiuolaikiška alternatyva klasikiniams pirties nameliams.

Pastarųjų projektavimas ir statyba gali būti brangūs procesai bei ilgai trukti. Na, o modulinės konstrukcijos paprastai renčiamos su iš anksto suderintomis, jau paruoštomis plokštėmis, kurios yra suprojektuotos, kad derėtų tarpusavyje. Statybos bei montavimo procesai yra paprastesni. Galite tai įsivaizduoti, kaip aukščiausio lygio LEGO kaladėlių statybą, kur galutinis rezultatas – sandari, komfortiška bei gražiai atrodanti pirtis.

Šios plokštės gaminamos ceche, todėl užtikrinami tikslūs matmenys ir vienoda apdaila. Kita vertus, tradicinės saunos dažnai statomos vietoje, pjaustant medį, dirbant su mūru ir kitomis medžiagomis. Tam reikia super aukštos kvalifikacijos.

Modulinių pirčių statyba vietoje labiau leidžia patenkinti lūkesčius dėl eksterjero dizaino ir vidaus išplanavimo. Modulinės saunos gali būti įvardinamos kaip kokybės, patrauklios kainos ir komforto aukso viduriukas. Jų konstrukcijos tikslas – kuo tiksliau atkurti autentišką pirties patirtį, įdarbinant šiuolaikinės inžinerijos ir efektyvaus surinkimo privalumus.

Ar modulinės pirties montavimas yra sudėtingas procesas?

Vieniems modulinės pirties statybos bei montavimo užduotys gali skambėti bauginančiai. Na, o kiti iššūkio visai nebijo ir galvoja, kad namelį pavyktų pastatyti ir greitai, ir kokybiškai.

Visgi, norint gero rezultato reikia ne tik laiko bei vietos, tačiau ir turėti tam tikrų techninių žinių. Paprastam žmogui sudėtinga užtikrinti, kad kiekviena surenkama plokštė būtų idealiai suderinta, o vėliau pajungiamos vandens, vėdinimo ar dūmtraukio sistemos būtų ir sandarios, ir efektyvios. Atminkite, kad pirtyje labai svarbu sandarumas ir patvarumas, tad net ir menkutis brokas labai jaučiasi bei gali gadinti visą kaitinimosi patirtį.

Čia į pagalbą skuba „Pirčių pasaulis“. Pasikliaudami mūsų komanda galite atsipalaiduoti ir pasiruošti tik mėgautis lietuviškos, suomiškos ar turkiškos pirties malonumais. Pasirūpinsime jūsų modulinės pirties projektavimu, statyba bei įrengimu nuo A iki Ž!

Kokios krosnies rūšys yra tinkamiausios modulinių pirčių šildymui?

Modulinės pirtys, kaip ir įprastos, dažniausiai šildomos su malkinėmis arba elektrinėmis krosnelėmis. Malkinės visada sukuria tradicišką ir autentišką pirties patirtį. Deginama mediena skleidžia natūralią šilumą ir visada pripildo erdvę jaukaus aromato, kuris sustiprina pirties lankytojų pojūčius. Visgi, jų kaina dažnai būna aukštesnė. Be to, šio tipo krosnelėms reikalingas kaminas ir reguliarus malkų tiekimas, tad dėl autentikos nukenti praktiškumas.

Tuo tarpu elektriniai šildytuvai yra gerokai modernesni. Jie yra patogūs, lengvai valdomi ir idealiai tinka visiems, kurie nori greitai pakurti pirtį bei išvengti katilo priežiūros ar degimo kameros/pelenų valymo. Vos vienu jungiklio paspaudimu naudotojai gali lengvai įkaitinti patalpą iki norimos temperatūros bei ją palaikyti. Tačiau, tokie šildytuvai, nors nekuria taršos, nekuria ir autentiškos patirties, kurios kai kas pasiges.

Apsisprendžiant tarp šių dviejų variantų, svarbiausia yra tai, ko norite jūs. Pasverkite, kas jums aktualiau – jaukumas ir pati pirties patirtis ar tiesiog geras rezultatas bei šypsena be papildomo vargo!

Kokie yra pagrindiniai modulinių pirčių priežiūros patarimai?

Reguliarios priežiūros reikės ir moduliniam nameliui. Turime keletą patarimų.

  1. Po seanso išvėdinkite pirtį, kad nesusidarytų pelėsis, neįsiveistų grybelis.
  2. Reguliariai tikrinkite sandariklius ir tarpines, kad įsitikintumėte, jog nėra plyšių, drėgmės ar šalčio šiltų.
  3. Periodiškai valykite pirties vidų (gultus, sienas, grindis) švelnia valymo priemone, sumaišyta su vandeniu.
  4. Jei pirtyje naudojama malkinė krosnelė, kaminą valykite bent kartą per metus. Tai mažina nemalonaus kvapo dūmingumą ir gaisro riziką.
  5. Bent kas 1-2 metus leiskite šildytuvą/krosnelę (bet kurio tipo) patikrinti specialistams.

Na, o medinius pirties namelius kasmet ar kas du metus galite padengti oro sąlygoms atspariu hermetiku dėl ilgaamžiškumo.