Impregnantai - skirti apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio ( drėgmės, karščio, pelėsio, pūvimo, dėmių susidarymo ir kt.). Taip pat impregnantai paryškina natūralią medienos spalvą, o tonuoti - suteikia ir atspalvį.

...

Efektyviai ir tinkamai apsaugokite medieną savo pirtyje su Tikkurila bei Harvia lakais bei aliejais pirtiems medienos. Įvairios internetu parduodamos priemonės gali turėti labai skirtingą paskirtį. Vienos tinka pirčių suoliukams, kitos – sienoms, persirengimo kambariams, o trečios naudojamos valymui. Bene geriausia yra tai, kad Pirčių pasaulio elektroninėje parduotuvėje siūlomos priemonės gali būti įsigyjamos patogiai ir labai patrauklia kaina. Gali pasitaikyti ir ne viena akcija, kurios metu lakus, impregnantus, valiklius ir aliejus nusipirksite dar pigiau.

Lakai, aliejai pirtims – kaip pasirinkti ir naudoti tinkamai?

Rinkdamiesi, kuris pirties lakas ir aliejus yra geriausi, atsižvelkite į tokius veiksnius kaip: medienos rūšis, norima apdailos išvaizda ir reikalingas apsaugos lygis.

Saunai gaminami specialūs produktai. Juos ir rinkitės. Pirties aliejai bei lakai yra specialiai paruošti aukštai temperatūrai ir didelei drėgmei. Prieš tepdami lakus ar aliejus, kruopščiai nuvalykite medienos paviršių ir laikykitės gamintojo nurodymų, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Labai svarbi ir reguliari priežiūra.

Populiariausi lakai ir aliejai pirtims – privalumai

Jeigu jus domina, koks lakas pirtims yra populiariausias ir kokie tokios priemonės privalumai, būtent šią informaciją ir pristatysime:

  • Linų sėmenų aliejus. Tai natūralus, ekologiškas pasirinkimas, kuris giliai įsiskverbia į medieną, užtikrina atsparumą drėgmei ir išryškina natūralų medienos grožį. Jis veikia tarsi pirties medienos impregnantas.
  • Tungų aliejus. Ši, ilgaamžė, vandeniui atspari dangos priemonė veikia pagerindama medienos išvaizdą ir saugo ją nekeisdama medžio spalvos.
  • Akrilinis lakas. Jis padengia medį skaidria danga, atsparia karščiui, drėgmei ir ultravioletiniams spinduliams. Akrilinis lakas lengvai tepamas ir greitai džiūsta ir irgi veikia, kaip pirties impregnantai.
  • Karščiui atsparus lakas. Toks, specialiai pirtims skirtas šio tipo lakas atlaiko aukštą temperatūrą ir yra labai atsparus drėgmei. Po jo nebereikalingas atskiras pirties impregnavimas.

Medienos apsauga pirtyje – kokie lakai ir aliejai geriausi?

Norėdami apsaugoti medieną pirtyje, rinkitės aukštos kokybės lakus ir aliejus, specialiai sukurtus naudoti būtent tokiomis sąlygomis. Sėmenų ir tungų aliejai yra puikūs natūralios kilmės variantai, užtikrinantys ilgalaikę apsaugą ir pagerinantys medienos išvaizdą. Jei norite, kad paviršius būtų skaidrus, blizgus ir patvarus, naudokite akrilinius arba karščiui atsparius lakus. Visada laikykitės gamintojo rekomendacijų dėl naudojimo ir priežiūros, kad užtikrintumėte geriausius rezultatus ir prailgintumėte pirties medinių paviršių tarnavimo laiką.

 

 

Lakai, aliejai pirtims

Harvia pirties valiklis - pirties reikmenys

Pirties valiklis Harvia 500ml

Kaina:10,00 €
Aliejus medienai Harvia

Aliejus pirčių suoliukams. Priemonė medienai apsaugoti nuo drėgmės ir nešvarumų.

Kaina:14,00 €
Harvia pirties krosnelių valiklis

Harvia pirties krosnelių valiklis. Pirties krosnies valiklis, tinkamas krosnelėms su ...

Kaina:15,00 €
Aliejus medienai, 0.25 ltr SUPI LAUDESUOJA

Aliejus pirčių suoliukams. Priemonė medienai apsaugoti nuo drėgmės ir nešvarumų.

Kaina:9,00 €
Lakas pirties sienoms 2,7 ltr SUPI SAUNASUOJA

Lakas pirties sienoms, persirengimo kambariams

Kaina:27,00 €
Aliejus medienai 1 ltr SUPI LAUDESUOJA

Aliejus pirčių suoleliams. Priemonė medienai apsaugoti nuo drėgmės ir nešvarumų.

Kaina:18,00 €
Lakas pirties sienoms 0.9 ltr SUPI SAUNASUOJA

Lakas pirties sienoms. Vandeniu skiedžiama, tonuojama akrilinė apsaugos priemonė medžio ...

Kaina:10,00 €
Priežiūros rinkinys pirčiai - lakai, aliejai

Priežiūros rinkinys pirčiai

Kaina:35,00 €