Sveiki atvykę į Pirčių pasaulio elektroninę parduotuvę, kur internetu parduodamos aukščiausios kokybės pirties izoliacinės medžiagos.

Mes esame pirčių statybos ir priežiūros ekspertai, todėl suprantame, kaip svarbu pasirinkti tinkamas izoliacines medžiagas. Tai daro didelę įtaką kaitinimosi patirčiai. Todėl kruopščiai atrinkome aukštos kokybės priemones bei siūlome patrauklia kaina įsigyti ALU popierių ir aliuminio juostą. Pažymėtoms prekėms būna taikoma akcija, tad jas nusipirksite net pigiau nei įprastai. Pačiuose prekių puslapiuose rasite visą naudingą informaciją apie jas.

...

Jeigu kyla klausimų arba norisi patarimo - leiskite mums padėti jums pasirinkti geriausią pirties izoliaciją.

Medžiagos pirties izoliacijai – svarbiausi faktoriai ir pasirinkimo kriterijai

Renkantis tinkamą izoliacinę medžiagą savo pirčiai, būtina atsižvelgti į keletą pagrindinių dalykų. Jeigu tinkamai juos įvertinsite, tai padės jums priimti gerą sprendimą, kuris užtikrins tai, jog pirtis bus komfortiška ir ilgaamžė.

Pagrindinė izoliacijos paskirtis – stabdyti šilumos nuostolius, todėl labai svarbu rinktis medžiagas, pasižyminčias didele šilumine varža. ALU popierius ir aliuminio juosta yra puikūs pasirinkimai, nes jie veiksmingai atspindi karštį, sumažina šilumos nuostolius ir pagerina energijos vartojimo efektyvumą.

Nepamirškite, kad pirtyje susidaro daug drėgmės, kuri ilgainiui gali pažeisti izoliacines medžiagas. Todėl labai svarbu pasirinkti drėgmei atsparius sprendimus, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas ir neįsiveistų pelėsis ar grybelis. Vėlgi, ALU popierius ir aliuminio juosta yra atsparūs drėgmei bei tinkami naudojimui saunoje.

Pirkdami bei ieškodami izoliacinių medžiagų pirčiai, daug kas pamiršta pagalvoti apie tai, ar lengva jas sumontuoti. Jeigu montavimas bus sudėtingas, tai prailgina statybos proceso laiką ir augina išlaidas. ALU popierių ir aliuminio juostą lengva montuoti, todėl tai tik dar vienas faktorius, įrodantis, kad juos verta rinktis.

Na ir kaip paskutinį akcentą norėtume paminėti kainą. Be abejonės, izoliacinių medžiagų kaina yra svarbus akcentas, nes viršyti planuoto biudžeto arba išlaidauti be reikalo tikrai nesinori. Jus darsyk užtikrinsime, kad ALU popierius ir aliuminio juosta yra pakankamai nebrangūs variantai, kurie užtikrina puikią izoliaciją. Tai – geras kainos ir kokybės santykis.

Izoliacinės medžiagos

ALU popierius 30 kv.m.

Alu popierius, padengtas aliuminio folija ir polietilenu. Naudojamas pirčių sienų ir lubų ...

Kaina:28,00 €
Lipni aliuminio juosta 50m

Aliuminio juosta lipniu paviršiumi, skirta alu popieriaus sujungimui ir sandarinimui. ...

Kaina:3,00 €
Lipni aliuminio juosta 50m

Aliuminio juosta lipniu paviršiumi, skirta alu popieriaus sujungimui, sandarinimui ir ...

Kaina:9,00 €