pirciupasaulis logo

Surenkamų pirčių įrengimas

Surenkamos pirtys yra gaminamos iš įvairios pirčiai tinkamos medienos (drebulės, liepos, juodalksnio). Surenkamos pirtys susirenka iš segmentinių blokų (dar kitaip vadinamų skydais). Pirties skydai yra gaminami pagal visus reikalavimus (apšiltinimas, ventiliacija ir kt.). Tokių pirčių privalumas – greitas įkaitimas, patogumas, komfortiškumas, kompaktiškumas ir mobilumas. Jas galite susirinkti patys ir pasistatyti bet kokioje patalpoje. Esant poreikiui ją galima išmontuoti ir vėl surinkti iš naujo.

Tokia sauna – puikus pasirinkimas bute, name, sodo namelyje ar vasarnamyje. Visur kur tik ją galima pastatyti ir eksploatuoti. Tai tartum spa malonumai namuose.

Pirčių surinkimas: kaip sutaupyti laiką ir pinigus?

Sutaupykite laiko ir pinigų, pasirinkdami pirties komplektą su aiškiomis instrukcijomis ir aukštos kokybės medžiagomis. Paskirdami pakankamai laiko, planuodami biudžetą ir pasitardami su mūsų komanda galite išvengti brangiai kainuojančių klaidų.

Pirčių surinkimas gali būti atliekamas ir komandoje, tad galite konstruoti kartu su savo draugais, šeima. Nors surenkama pirtis tikrai nereikalauja daug laiko, galite tai patikėti profesionalams ir džiaugsitės pačiu geriausiu rezultatu.

Pirčių surinkimo komplektai: ką svarbu žinoti pirkimo metu?

Pirkdami tokį komplektą atsižvelkite į tai, kokia yra pirties forma, medžiagos ir šildymo sistema. Išsiaiškinkite, kokie komponentai įeina į komplektaciją ir kartu įsigykite papildomų medžiagų, kurių gali prireikti. Vėlgi, jeigu kyla klausimų dėl to, kaip turėtų vykti pirčių įrengimas bei surinkimas – kreipkitės į Pirčių pasaulio komandą. Atsakysime ir rekomenduosime. Pas mus galėsite įsigyti kone viską, ko reikia, labai patrauklia kaina.

Pirčių surinkimo instrukcijos ir patarimai

Surinkinėdami atidžiai laikykitės gamintojo nurodymų. Stenkitės vengti avantiūrų bei improvizacijų, kadangi dėl to gali trūkti sandarumo ar tvirtumo.

Prieš darbus paruoškite montavimo vietą ir įsitikinkite, kad ji yra lygi. Dirbkite metodiškai, žingsnis po žingsnio, o jei iškiltų kokių nors problemų, apsvarstykite galimybę kreiptis pagalbos į patyrusius draugus ar specialistus.