Prekės kodas:

Dailylentės drebulė, AB rūšis, 15x90; 1m² Nuo

Email
32,00 €
Drebulės mediena – viena iš geriausių lietuviškų medienos rūšių tinkančių pirčių vidaus apdailai ir gultams. Ji yra lengva, minkšta, šviesi, lengvai apdirbama, malonaus kvapo. Būtent todėl, kad yra lengva ir minkšta, ji palyginti mažai įkaista ir nesukaupia kaitinančios šilumos, todėl prie jos galima liestis ir karštoje pirtyje.
Pasirinkti
Pasirinkti variantą
Aprašymas

Drebulės mediena – viena iš geriausių lietuviškų medienos rūšių tinkančių pirčių vidaus apdailai ir gultams. Ji yra lengva, minkšta, šviesi, lengvai apdirbama, malonaus kvapo. Būtent todėl, kad yra lengva ir minkšta, ji palyginti mažai įkaista ir nesukaupia kaitinančios šilumos, todėl prie jos galima liestis ir karštoje pirtyje. Mūsų gaminamos dailylentės, kurių storis 15mm (storesnės negu įprastai) leidžia pajausti stipresnį medienos kvapą, tikrą pirties atmosferą. Dailylenčių ilgiai įvairūs, kas 10 cm. Kaina pateikta už 1m2 ir laukelyje pasirinktą dailylenčių ilgį.

 

Medienos kokybė:

 

A klasė - bešakė mediena su galimais nežymiais patamsėjimais ir retais taškeliais.

AB klasė - mediena su galimais nedideliais patamsėjimais ir taškeliais,  su galimomis mažomis, sveikomis nekrentančiomis šakomis.

B klasė - šakota arba su parudavimais, patamsėjusia mediena, nesveikomis krentančiomis šakomis.

 

 

Profilis

Matmenys

15x90 mm (Dengiamasis plotas 15x81)

Apžvalgos

Kol kas ši prekė atsiliepimų neturi