fbpx

Eterinis aliejus "Gvazdikelių" 10ml

Lietuva
Prekės kodas:
4,40 €
4,00 €
Discount -0,40 €
9%

Gvazdikelių eterinis aliejus

Gvazdikelių eterinis aliejus

 

Eterinis gvazdikėlių aliejus gaminamas iš gvazdikėlių (Eugenia caryophyllata,  Syzygium aromaticum L.) žiedpumpurių ar lapų hidrodistiliacijos metodu. Gvazdikėlių gimtinė yra Filipinai, dabartiniu metu daugiausia jie kultivuojami Komorų, Madagaskaro, Indonezijos ir Tanzanijos respublikose. Šimtmečiais gvazdikėlių aliejus buvo vartojamas dantų skausmui malšinti ir iki šiol jis plačiai vartojamas stomatologijoje kaip skausmą mažinantis preparatas, malšinantis uždegimus esant pulpitui, stomatitui, ėduoniui ir parodontozei.
Eterinis gvazdikėlių aliejus reguliuoja virškinimo trakto funkcijas, palengvina dispepsiją, viduriavimą, pašalina skrandžio spazminius dieglius, vidurių pūtimą.
Aliejus pasižymi dideliu antibakteriniu ir priešvirusiniu aktyvumu, gali užkirsti kelią infekciniams susirgimams net ir epidemijos metu.
Eterinis gvazdikėlių aliejus padeda gydant bronchitą, viršutinių kvėpavimo takų kataraktą, respiracines ir peršalimo ligas.
Ant patemptų raiščių uždėtas kompresas numalšina skausmą ir padeda greičiau išgyti, taip pat padeda sergant artritu ir reumatu.
Eterinis gvazdikėlių aliejus teigiamai veikia nervų sistemą, malšina galvos skausmus, esant neuralgijai ir nerviniam pervargimui.
Dermatologijoje šis aliejus naudojamas gydant nudegimus, inkštiruotą odą, niežus, pėdų epidermofitiją.
Buityje eterinis gvazdikėlių aliejus plačiai žinomas kaip unikali priemonė nuo uodų ir todėl šio aliejaus turi būti kiekvienoje namų vaistinėlėje. Šio aliejaus nemėgsta ir kandys užtenka patepti aliejumi spintos lentynas ar pastatyti atkimštą flakoną su nedideliu aliejaus kiekiu.

Indikacijos:


dantų skausmas, stomatitas, pulpitas, parodontozė;
astma, viršutinių kvėpavimo takų kataras, bronchitas, susilpnėjęs imunitetas;
maistiniai apsinuodijimai, virškinimo sutrikimai, skrandžio spazmai, diegliai, pykinimas;
artritas, reumatas, raumenų skausmas, raiščių patempimas;
neuralgija, nervinis ir protinis pervargimas;
pūlingi odos uždegimai, niežai, inkštirai, nudegimai, vabzdžių įkandimai;
buityje: nuo uodų, kandžių.

Vartojimo būdai ir dozės


Voniai: 1-3 lašų (lašus ištirpinti stiklinėje kefyro, jogurto, pieno ar grietinėlės, ar valgomajame šaukšte augalinio aliejaus, ar sumaišyti su trupučiu medaus).
Masažui: 1-2 lašai į 20 g pagrindinio masažo aliejaus (simondsijų, persikų, migdolų, abrikosų, kviečių gemalų, kedrų riešutų). Namų sąlygomis kaip pagrindinį aliejų galima naudoti kukurūzų, alyvų ar sojų aliejų.
Skalavimui: 1-2 lašai į stiklinę vandens.
Inhaliacijai: 1-2 į 1 l karšto vandens.
Aromatinei lempai: 1-2 lašai 5 m2 patalpos ploto.

DĖMESIO!


Nevartoti nėščiosioms.
Prieš vartojimą atlikti eterinio gvazdikėlių aliejaus toleravimo testą.
Vartoti tik išoriškai!

Kontaktai

 

UAB "ELUCIDA" Pirčių pasaulis

Kaunas Draugystės g 19.
Vilnius Žirmūnų g. 68,

Tel. 865761711 Kaunas
Tel. 865750074 Vilnius
El. paštas: kaunas@pirciupasaulis.lt
vilnius@pirciupasaulis.lt

 

 
UA-72377765-1